Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Karta Podarunkowa

REGULAMIN KART PODARUNKOWYCH

Używając swojej karty upominkowej, zgadzasz się na przestrzeganie poniższych warunków, dlatego zalecamy dokładne zapoznanie się z nimi.

ZAKUP KARTY PODARUNKOWEJ

Możesz zakupić kartę upominkową w zumbasklep.pl oraz strongid.pl. Karty upominkowe można wymienić tylko na towary w zumbasklep.pl oraz strongid.pl (karty upominkowe nie mogą być wykorzystane do zakupu innych kart upominkowych). Karty upominkowe zakupione na zumbasklep.pl oraz strongid.pl zostaną wysłane na adres e-mail podany w momencie składania zamówienia.

REALIZACJA KARTY PODARUNKOWEJ

Możesz użyć swojej karty upominkowej do zakupu towarów online na zumbasklep.pl oraz strongid.pl. Nie możesz wykorzystać swojej karty podarunkowej na zakup innej karty podarunkowej. Nie możesz wymienić salda swojej karty na gotówkę.

W momencie realizacji wszelkie niewykorzystane saldo zostanie przeniesione na poczet przyszłych zakupów i nie będzie podlegało wymianie na gotówkę, chyba, że będzie to wymagane przez prawo.

DATA WYGAŚNIĘCIA

Karta upominkowa zumbasklep.pl oraz strongid.pl nie traci ważności ani nie traci wartości, jeśli nie jest używana.

RÓŻNE METODY PŁATNOŚCI

Całkowita wartość zamówienia produktów zakupionych online za pomocą karty podarunkowej obejmuje (i) cenę produktu (produktów); (ii) podatek od sprzedaży, jeśli dotyczy; oraz (iii) koszty dostawy, jeśli dotyczy. Jeśli suma zamówienia jest większa niż saldo na karcie podarunkowej, pozostała kwota musi zostać opłacona inną akceptowaną metodą płatności. Saldo karty podarunkowej zostanie natychmiast zmniejszone po dokonaniu zakupu.

ANULOWANIE

Karty podarunkowe nie mogą być zwrócone lub anulowane po zakupie.

ZAGUBIONE, SKRADZIONE LUB USZKODZONE KARTY UPOMINKOWE

Nie możemy zastąpić Twojej karty upominkowej zumbasklep.pl oraz strongid.pl, jeśli zostanie ona zgubiona, skradziona lub uszkodzona. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek saldo utracone na karcie podarunkowej zumbasklep.pl oraz strongid.pl w wyniku kradzieży lub oszustwa.

ZASTRZEŻENIE PRAW

Sklep wyraźnie zastrzega sobie prawo, według własnego uznania i zgodnie z obowiązującym prawem, do odmowy, anulowania lub zatrzymania kart podarunkowych i zamówień w przypadku podejrzenia oszustwa, w przypadku kart wydanych w nieprawidłowym nominale lub w przypadku innych naruszeń zasad dotyczących kart podarunkowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, ABY UZYSKAĆ WIĘCEJ INFORMACJI

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat niniejszego Regulaminu lub korzystania z karty podarunkowej zumbasklep.pl oraz strongid.pl, skontaktuj się z Prosper Andrzej Janda, ul. Prądzyńskiego 31G/18, 66-400 Gorzów Wielkopolski. Można również wysłać do nas wiadomość e-mail na adres sklep@zumbasklep.pl.

 

Polecane

Karta Podarunkowa E-mail 50zł

Karta Podarunkowa E-mail 50zł

50,00 zł brutto500 pkt.
pixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixelpixel